nasz zespół

Kompetencje zawodowe to rzecz niepodlegająca dyskusji  i wszyscy nasi lekarze poza wiedzą wyniesioną z uczelni ciągle przeznaczają czas na szkolenia, edukację i pogłębianie doświadczenia.

Skompletowanie jednak całego zespołu, który będzie profesjonalny, przyjazny i  pomocny pacjentom zajmuje sporo czasu i nasi wieloletni pacjenci to wiedzą najlepiej.

 

lekarzami w zespole są:

 

dr Wojciech Ryncarz

dr Karol Kalka

dr Zbigniew Dziel

dr Iga Wojniak

dr Beata Ziętek - Saja    ( ortodoncja )

dr Marta Siewert-Gutowska

dr Tomasz Kaczyński ( periodontologia ) 

 

 

Przy dzisiejszych technologiach leczenie dentystyczne wymaga nie tylko pracy lekarza, ale również ciągłej opieki higienistki. Staramy się widzieć każdego pacjenta co najmniej dwa razy w roku na profesjonalnej higienizacji i kontroli. W ten sposób możemy pomóc uniknąć kosztownych procedur, kiedy to działamy dopiero w sytuacji awarii czy większego problemu, którego pacjent nie zauważyłby sam.

asystują przy zabiegach i dbają o higienizację: 

Agata Szymańska

Sylwia Chmielewska

Aleksandra Prezgot

Natalia Obrębska

Krzysztof Bułach

Marcin Jarząbek

 

 

Pacjent to nie są po prostu zęby i dziąsła, ale osoba która  w zaufaniu oddaje się pod naszą opiekę. Naszym sukcesem jest to, że wiele osób, które dorastały z nami, teraz przyprowadzają do nas swoje dzieci. Atmosfera jaka zawsze towarzyszyła naszym placówkom jest bez wątpienia kluczem to tego sukcesu.
Miejscem gdzie krzyżują się wszystkie drogi jest recepcja. To tutaj pacjent otrzymuje pierwszą odpowiedz na wiele pytań jak tez pomoc w planowaniu spotkań również w sytuacjach awaryjnych.

Zarówno Monika jak i Ania oraz Kasia starają się, aby wygospodarować czas dla każdego, otoczyć go serdeczną opieką i dać poczucie bezpieczeństwa.  Ich nabyte doświadczenie stomatologiczne pozwala dać pomocne i dokładne informacje zanim dojdzie do wizyty u lekarza.

w recepcji spotkacie Państwo:

Monikę Lewińską

Annę Siemczuk

Katarzynę Surma