Zespół PROIMPLANT

Nasza pasja dla Twojej satysfakcji. Przeczytaj o naszych specjalistach:

 

Asysta

  • Marcin Kubaszewski
  • Marcin Jarząbek
  • Natalia Obrębska
  • Aleksandra Prezgot
  • Shahab Shahabi Zibad
 
Higienizacja:
  • Krzysztof Buach
  • Agata Szymańska
 
Recepcja:
  • Monika Lewińska
  • Anna Andrychowska
 
Menager kliniki PROIMPLANT
  • Adrian Bieńkowski

proimplant_wojciech_ryncarz

dr WOJCIECH RYNCARZ - jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do lekarzy-pionierów, którzy w Polsce wprowadzili w codziennej praktyce leczenie implantologiczne. Swoich pierwszych pacjentów implantologicznych prowadzi od 1992 roku, a swoje prace rozpoczynał na implantach Straumann i do dziś jest to podstawowy system w jego praktyce.

Jeden z członków-założycieli Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE). Dr Ryncarz nie tylko poszerza swoje kompetencje zawodowe, ale również zajmuje się dydaktyką, przekazując swoją wiedzę następnym pokoleniom lekarzy. Uzyskał tytuł Master of Science w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej na Uniwersytecie we Frankfurcie oraz ukończył pełen program Studium Podyplomowego Kois Center – Seattle, USA

Wiktor Lisiakiewicz - Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2010 roku. Przez wiele lat pracował jako asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej w Warszawie i z pasją przekazywał tam swoją wiedzę oraz umiejętności studentom wydziału lekarsko – dentystycznego. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, ale przede wszystkim wspaniały, ciepły człowiek i lekarz. Zawsze dokładny i precyzyjny, a przy tym miły i skromny. W Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej zajmuje się: leczeniem zachowawczym oraz protetyką.

Anna Olender - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z jednym z najlepszych wyników na roku. Aktywna działaczka wielu kół naukowych. Kilkukrotna laureatka stypendium naukowego, a także finalistka ogólnoświatowego konkursu w zakresie stomatologii estetycznej Global Clinical Case Contest. Odbyła staże m.in. w klinikach w Bukareszcie i w Przychodni Wojskowej Akademii Technicznej. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Doktor Anna na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania w stomatologii oraz poszerza swoją wiedzę i umiejętności. W pracy najważniejsza jest dla niej współpraca z pacjentem oraz dokładność. W wolnej chwili uwielbia podróżować i szlifuje język hiszpański.

proimplant_tomek_kaczynski

Dr n. med. Tomasz Kaczyński ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.

W latach 2015-2020 zaangażowany w pracę kliniczną i naukowo-dydaktyczną w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Studia doktoranckie oraz szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie periodontologii odbył w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2019 roku obronił w wyróżnieniem pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W 2020 roku zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty.

Autor 24 publikacji naukowych w czasopismach krajowych i międzynarodowych. W 2012 roku uzyskał stypendium naukowe na staż zagraniczny w Selcuk University w Turcji. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w krajowych, ale przede wszystkim, międzynarodowych zjazdach i konferencjach. Swoje umiejętności w dziedzinie i...

proimplant_damian_michalski

Mistrz tech.dent.  Absolwent Mistrza Techniki Dentystycznej w Handwerkskammer Dortmund. Dyplom Mistrzowski obronił 11 lutego 2009 r. W 2013 r. ukończył Curriculum CMD z leczenia stawów skroniowo- żuchwowych w Amtzell w Niemczech.

Od tamtej pory z sukcesem wykonuje pomiary pacjentów za pomocą cyfrowego aksjografu KaVo Arcus Digma 2.0., dzięki któremu można w 100 % skutecznie zdiagnozować dysfunkcje u pacjenta. Wyniki pomiarów wykorzystuje do rehabilitacji pacjentów, projektując indywidualne szyny „cyfrowe” oraz do pełnych rekonstrukcji zgryzu. Ma 20 lat doświadczenia w zawodzie, zawsze pracując ramię w ramię z lekarzem dentystą i pacjentem. Opracował sprawdzony protokół postępowania od badania do szyny i od szyny do pełnej rekonstrukcji.

Również w przypadkach po leczeniu ortodontycznym koryguje zgryz habitualny. Specjalizuje się w artykulacji, dysfunkcjach ssż, implantoprotetyce, pracach kombinowanych. Prowadzi szkolenia dla lekarzy i techników dentystycznych z...

proimplant_marek_olejniczak

absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym w roku 1994. W latch 1993 i 1994 odbył staże przed- i podyplomowe w The Queens University of Belfast, Dental School University College London Hospital i Guy’s and St. Thomas Hospitals w Londynie.

W roku 1997 pracował jako asystent w Kantonsspital Aarau w Szwajcarii na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Rekonstrukcyjnej. Przez 10 lat pracował jako Akademia asystent naukowo-dydaktyczny w, Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego w Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie w roku 1998 został Specjalistą I° ze stomatologii ogólnej a w roku 2004 specjalistą Stomatologii Dziecięcej. W roku 2003 obronił z wyróżnieniem doktorat na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończył w roku 2008 Nukleus będący Akademią Zarządzania Medicover przygotowanego dla kadry zarządzającej w placówkach medycznych. Jest członkiem założycielem Polskiej Akad...

proimplant_marta_siewert_gutowska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego, kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyła w 2009r. W latach 2010-2017 odbywała staż specjalizacyjny w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii WUM. W 2017r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Prowadzi na Instagramie profil @chirurgiaszczekowotwarzowa

Obecnie nadal pracuje w Klinice na stanowisku starszego asystenta. W latach 2013-2015 ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Zawodowo zajmuje się chirurgią szczękowo-twarzową, chirurgią stomatologiczną i implantologią. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu chorób stawów skroniowo-żuchwowych.

Fellow ITI (International Team for Implantology) i Dyrektor ITI Study Club Powiśle. Szkoleniowiec...

Dr Alicja jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskała dyplom lekarza dentysty w 2009 roku. Uczestniczyła w wielu kursach i sympozjach, również zagranicznych dotyczących stomatologii estetycznej i periodontologii ( m.in. curriculum periodontologiczne "periopraktyk", europerio 2022). Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu periodontologii w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W naszej klinice specjalizuje się w tworzeniu interdyscyplinarnych planów leczenia, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz niechirurgicznym leczeniu chorób przyzębia.

 

Jest również koordynatorem pracy lekarzy oraz opiekunem pacjenta.

proimplant_beata_zieta

Specjalista ortodonta od 2009r. Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Od czasu ukończenia studiów zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych zarówno aparatami stałymi jak i systemami nakładkowymi.

Jest certyfikowanym lekarzem metody Invisalign. Ukończyła podyplomową szkoły FACE z zakresu ortodoncji czynnościowej opartej na estetyce twarzy pacjenta, stabilnej pozycji żuchwy w stawie skroniowo-żuchwowym, prawidłowej relacji zwarciowej i leczeniu zespołowym.

Lubi zdobywać nowe umiejętności z dziedziny ortodoncji i wprowadzać je do leczenia. Pasjonuje się również muzyką oraz sportem. Ceni sobie aktywny tryb życia, odpoczywa w ruchu.

Małgorzata Pawłowska - lekarz stomatolog Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, którego dyplom uzyskała w 2007 roku. W latach 2007 – 2013 pracowała w Szpitalu Wojskowym w Poznaniu oraz Mazowieckim Centrum Stomatologii, współpracując jednocześnie w ramach indywidualnej praktyki stomatologicznej z prywatnymi gabinetami stomatologicznymi. W 2008 rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Specjalizację zakończyła w 2012 roku egzaminem państwowym, uzyskując jeden z najlepszych wyników w Polsce. Systematycznie uczestniczy w konferencjach naukowych poświęconych tematyce endodoncji oraz stomatologii zachowawczej.