proimplant_wojciech_ryncarz

dr WOJCIECH RYNCARZ - jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do lekarzy-pionierów, którzy w Polsce wprowadzili w codziennej praktyce leczenie implantologiczne. Swoich pierwszych pacjentów implantologicznych prowadzi od 1992 roku, a swoje prace rozpoczynał...

proimplant_zbyszek_dziel

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyłem w 2011 r. Określiłbym się jako pasjonata swojego zawodu, który nieustannie dąży do optymalizacji procesu leczenia. Wykonuję leczenie z zakresu protetyki, rehabilitacji stomatologicznej oraz stomatologii este...

proimplant_michal_guzek

Osteopata, dyplomowany terapeuta manualny, magister fizjoterapii.

Specjalizuje się w diagnostyce i rehabilitacji:

  • dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego (TMD),
  • szyjnopochodnych bólów głowy (CH)
  • pourazowej niestabilności odcinka szyjnego (WAD).

Praktyk, ma na koncie ponad 5 t...

Hubert

Absolwent certyfikowanych kursów z zakresu emisji głosu i impostacji oraz Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Rowickiego w Żywcu. Specjalizuje się w logopedii ogólnej.

Prowadził zajęcia indywidualne oraz grupowe między innymi dla Akademii Liderów Rzeczypospolitej czy Fundacji Inicjatyw Młodz...

proimplant_tomek_kaczynski

Dr n. med. Tomasz Kaczyński ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.

W latach 2015-2020 zaangażowany w pracę kliniczną i naukowo-dydaktyczną w Wars...

proimplant_damian_michalski

Mistrz tech.dent.  Absolwent Mistrza Techniki Dentystycznej w Handwerkskammer Dortmund. Dyplom Mistrzowski obronił 11 lutego 2009 r. W 2013 r. ukończył Curriculum CMD z leczenia stawów skroniowo- żuchwowych w Amtzell w Niemczech.

Od tamtej pory z sukcesem wykonuje pomiary pacjentów za...

proimplant_marek_olejniczak

absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym w roku 1994. W latch 1993 i 1994 odbył staże przed- i podyplomowe w The Queens University of Belfast, Dental School University College London Hospital i Guy’s and St. Thomas Hospitals w Londynie.

===...

proimplant_marta_siewert_gutowska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego, kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyła w 2009r. W latach 2010-2017 odbywała staż specjalizacyjny w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i ...

proimplant_iga_wojniak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się endodoncją mikroskopową. Stara się, by jej leczenie było minimalnie inwazyjne, a wizyty jak najbardziej komfortowe i bezpieczne dla pacjenta.  Poszerza swoje umiejętności i wiedzę na kursach i konferencjach.

...

proimplant_beata_zieta

Specjalista ortodonta od 2009r. Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Od czasu ukończenia studiów zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych zarówno aparatami stałymi jak i systemami nakładkowymi.

Jest certyfikowanym lekarzem metody Invisalign. Ukończyła podyplomową...