Medycyna estetyczna
DBAMY
/ Toksyna botulinowa (popularnie zwana botoksem)

Stosowana jest do zniwelowania zmarszczek mimicznych w obrębie twarzy, głównie zmarszczek poprzecznych i pionowych czoła a także zmarszczek wokół oczu („kurze łapki”).
Zabieg jest szybki i praktycznie bezbolesny. Pełny efekt działania uzyskujemy po około dwóch tygodniach od podania i utrzymuje się przez okres 4-6 miesięcy.
Wskazany jest dla osób, u których pojawiają się zmarszczki utrwalone, czyli takie, które występują bez napinania mięśni twarzy.W stomatologii stosowany jest również pomocniczo do zmniejszania napięcia mięśni odpowiedzialnych za zaciskanie zębów, czyli w bruksizmie.


/ Zabieg Profhilo

To zabieg mający na celu wzmocnienie, nawilżenie i ujędrnienie skóry twarzy przeciwdziałając jej starzeniu i zwiotczeniu. Polega na aplikacji preparatu w 5 punktów po każdej stronie twarzy.
Najlepszy efekt uzyskuje się wykonując dwa zabiegi w odstępie miesięcznym. Skóra po zabiegach jest wyraźnie napięta i rozświetlona a regularne podawanie dawki przypominającej co pół roku przeciwdziała długoterminowo starzeniu.

/ Zabieg Lumi Eyes

Dedykowany jest do okolicy oczu. Preparat należy do grupy tzw. stymumyLatoRegularrów tkankowych, które mają na celu pobudzenie skóry właściwej do regeneracji poprzez zawarte w nim polinukleotydy. Preparat podawany jest w formie mezoterapii igłowej w okolicę oka i doliny łez po uprzednim znieczuleniu kremem znieczulającym.
Efekty zabiegu to : intensywne nawilżenie, zwiększenie elastyczności, rozjaśnienie oraz redukcja płytkich zmarszczek. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przeprowadzając serię 3 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.